از تلاقی اندیشه آدمی و مهربانی آهن چون قله در فراز برقامت زمین با موجهای فلزی و با شعله های سرخ , چرخ بر چرخ زمین زیر پای همت ماست. ما اینجائیم و آینده در دست های ماست .
شرکت پارس فنر پیشرو در صنایع فنرسازی کشور.
 

اخبار


انتخاب شرکت پارس فنر به عنوان واحد نمونه استان در سال 1393 (ادامه مطلب...)


بازدید آهنگران استان تبریز از کارخانه در تاریخ  29/08/93


 


 

"انقلاب ما انفجار نور بود"

مراسم تقدیر از بازنشستگان و کارگران نمونه سال 92 شرکت پارس فنر متقارن با ایام الله دهه فجر با حضور 20 نفر از کارکنان بازنشسته ، ریاست هیئت مدیره ، مدیر عامل ، عضو هیئت مدیره ، امام جماعت کارخانه و مدیران واحد های شرکت برگزار شد.

در این مراسم از زحمات چندین ساله نیروهای بازنشسته و 2 نفر از کارگران نمونه شرکت با لوح تقدیر و کارت هدیه تقدیر و تشکر گردیده است

 


 

بازدید آهنگران استان فارس از کارخانه  در تاریخ 19/10/92


خلاصه عملکرد تعاونی مسکن کارکنان پارس فنر

 

1-شرکت تعاونی مسکن کارکنان پارس فنر درسال 1382 با نظارت اداره تعاون شهرستان ساوه تشکیل و با سرمایه اولیه 588.000.000 ريال در اداره ثبت شرکتهای ساوه تحت شماره 1461 مورخ 21/04/82 ثبت رسیده ودر روزنامه رسمی نیز آگهی و به اطلاع عمومی رسیده است.

 

2- یک فقره قرارداد اجاره بلند مدت طی شماره 25911/4 مورخ 26/10/87  بین سازمان مسکن و شهرسازی استان مرکزی و شرکت تعاونی مسکن کارکنان پارس فنر به منظور احداث بنای مسکونی 27 واحدی در 7 طبقه مسکونی 2 طبقه پارکینگ و انباری منعقدگردیده در زمینی به مساحت  75/1280 مترمربع در شهرک علوی ساوه به منظور آماده ساز ی تحویل تعاونی گردیده است.

3- هم اکنون پروژه 27 واحدی که ساخت وساز آن به اتمام رسیده و تحت نظارت و مدیریت ریاست محترم هیئت مدیره شرکت پارس فنر درمرحله واگذاری به اعضای می باشد امید است با دیدگاه مثبت وسازنده آن مقام محترم و ارائه طریق و ارشاد معظم له و مساعدت های بی شائبه ایشان این روند اجرایی و ساخت و ساز بنحو مطلوب ادامه یابد و به یاری خداوند متعال کلیه کارگران و مسئولین محترم و زحمت کش این شرکت صاحب منزل مسکونی شده و با امنیت وآسایش بیشتر و بهتر در خدمت سازمان و مدیریت متعهد و مسئوول باشند تا با کار و تلاش هر چه بیشتر ادای دین نمایند. توفیق و سعادت ریاست محترم سازمان و مدیران و کارکنان شرکت را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

 

                                                                 باتشکر

                                                   هیئت مدیره شرکت تعاونی کارکنان پارس فنر

 


بازدید آهنگران استان قزوین از کارخانه  در تاریخ 28/10/91

 

 


بازدید آهنگران استان خراسان از کارخانه  در تاریخ 08/07/89

 

 

 

 

 


 

 

   ورود کاربران
نام کاربری :
کلمه رمز :
 
   سرفصل اخبار
خلاصه عملکرد تعاونی مسکن کارکنان پارس فنر (11/8/2013)

بازدید آهنگران استان قزوین از کارخانه (1/18/2013)