از تلاقی اندیشه آدمی و مهربانی آهن چون قله در فراز برقامت زمین با موجهای فلزی و با شعله های سرخ , چرخ بر چرخ زمین زیر پای همت ماست. ما اینجائیم و آینده در دست های ماست .
شرکت پارس فنر پیشرو در صنایع فنرسازی کشور.
 

اخبار
همایش اعضاء هیئت رئیسه اتحادیه صنف خدمات فنی ، نمایندگان فروش و استادکاران استان
اصفهان با مدیران و کارکنان شرکت پارس فنر تاریخ 1394/8/14


انتخاب شرکت پارس فنر به عنوان واحد نمونه استان در سال 1393 (ادامه مطلب...)


بازدید آهنگران استان تبریز از کارخانه در تاریخ  29/08/93


 


 

"انقلاب ما انفجار نور بود"

مراسم تقدیر از بازنشستگان و کارگران نمونه سال 92 شرکت پارس فنر متقارن با ایام الله دهه فجر با حضور 20 نفر از کارکنان بازنشسته ، ریاست هیئت مدیره ، مدیر عامل ، عضو هیئت مدیره ، امام جماعت کارخانه و مدیران واحد های شرکت برگزار شد.

در این مراسم از زحمات چندین ساله نیروهای بازنشسته و 2 نفر از کارگران نمونه شرکت با لوح تقدیر و کارت هدیه تقدیر و تشکر گردیده است

 


 

بازدید آهنگران استان فارس از کارخانه  در تاریخ 19/10/92


خلاصه عملکرد تعاونی مسکن کارکنان پارس فنر

 

1-شرکت تعاونی مسکن کارکنان پارس فنر درسال 1382 با نظارت اداره تعاون شهرستان ساوه تشکیل و با سرمایه اولیه 588.000.000 ريال در اداره ثبت شرکتهای ساوه تحت شماره 1461 مورخ 21/04/82 ثبت رسیده ودر روزنامه رسمی نیز آگهی و به اطلاع عمومی رسیده است.

 

2- یک فقره قرارداد اجاره بلند مدت طی شماره 25911/4 مورخ 26/10/87  بین سازمان مسکن و شهرسازی استان مرکزی و شرکت تعاونی مسکن کارکنان پارس فنر به منظور احداث بنای مسکونی 27 واحدی در 7 طبقه مسکونی 2 طبقه پارکینگ و انباری منعقدگردیده در زمینی به مساحت  75/1280 مترمربع در شهرک علوی ساوه به منظور آماده ساز ی تحویل تعاونی گردیده است.

3- هم اکنون پروژه 27 واحدی که ساخت وساز آن به اتمام رسیده و تحت نظارت و مدیریت ریاست محترم هیئت مدیره شرکت پارس فنر درمرحله واگذاری به اعضای می باشد امید است با دیدگاه مثبت وسازنده آن مقام محترم و ارائه طریق و ارشاد معظم له و مساعدت های بی شائبه ایشان این روند اجرایی و ساخت و ساز بنحو مطلوب ادامه یابد و به یاری خداوند متعال کلیه کارگران و مسئولین محترم و زحمت کش این شرکت صاحب منزل مسکونی شده و با امنیت وآسایش بیشتر و بهتر در خدمت سازمان و مدیریت متعهد و مسئوول باشند تا با کار و تلاش هر چه بیشتر ادای دین نمایند. توفیق و سعادت ریاست محترم سازمان و مدیران و کارکنان شرکت را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

 

                                                                 باتشکر

                                                   هیئت مدیره شرکت تعاونی کارکنان پارس فنر

 


بازدید آهنگران استان قزوین از کارخانه  در تاریخ 28/10/91

 

 


بازدید آهنگران استان خراسان از کارخانه  در تاریخ 08/07/89

 

 

 

 

 


 

 

   ورود کاربران
نام کاربری :
کلمه رمز :
 
   سرفصل اخبار
خلاصه عملکرد تعاونی مسکن کارکنان پارس فنر (11/8/2013)

بازدید آهنگران استان قزوین از کارخانه (1/18/2013)